İçeriğe geç

Hollanda Sohbet

Hollanda Sohbet Ortami

Hollanda Chat Sohbet Siteleri söyleşi sunucu olarak sağlam kaliteli emsalsiz bir yapı olarak hizmette bende varım diyen yetiskin ve olgun sohbetci lerine hizmet etmektedir. Burada aile olarak varlığımızı sohbet içerisinde devam ettirirken kırmadan incitmeden edeceğimiz sohbeti her zaman huzur içinde inşaa etmek için dikkatli olmalıyız. Kalitesiz bir ortam devamlı huzursuz bir ortam olarak kalır. Bu sadece bir şahıs sayesinde olabilmektedir. Sohbet odalarındaki huzuru bozan ağzından çıkanı nerden nereye gittiğini bilmeyenden sohbetci olmaz. Edep adap kaide benlik hassasiyete önem verenlerin isidir sohbet. Bu karşı taraftaki insanda yok ise sohbet odalarındaki yerli yersiz olan iletişimsizlik ortaya menfaat.

Bu duruma izleyici kalan başta sunucu sahibi var ise , peşinde admin dostlar var ise o ortamda durmak artık imkanı zorlamak şeklinde bişi olur. Yani orada durmak demek kendi içimizdeki iç savaşı kendi kendimize başlatmak demek olacaktır. İç dünyamızı sarsan huzursuzluk bizi etkili halde rahatsız eder. Harikulade durumda oradan uzak durmak ve orada olmak artık imkansızdır. Sohbet odalarında olan çıkış butonuna basarak kendi rahatlık sağlığımız adına söyleşi genelinden çıkmak en doğru karar olacaktır. Kimse karşısındakine yetkisi enerjisini kullanarak kimseye tabanca doğrultamaz. Bu kişiye yapılan aleni seçik bir saldırıdır. Bunun başka izahı olamaz. Burada sözü geçen bu tarz tutumlarda olan şahıs var ise o kişiye uyarı çekilmesi , aksi taktirde gereğinin yapılması sunucu sahiplerinin başta yapması ihtiyaç duyulan bir huy olması gerekir.

Hollanda Sohbet

Hollanda Sohbet

Aksi taktirde taraf tutmak gibi tasarruf ortaya çıkar. Ve haksız olan şahıs haklı konuma getirilir. Böylesi durumda uzak durmak sohbetçi dost için en iyi karar olma neticesinde doğru sonucu alarak /quit yapmasını tavsiye ediyoruz. Aksi taktirde sağlığı , huzuru, sinirleri açısından , içteki sızıdan dolayı uzak durmanızı öneririz. Bizler burada sohbette rahat olarak sohbet meydana getirmeye geliyor isek kimse kimseye olarak hiç kimseye haddini aşarak mimli kelimesini söylemesi imkansız. Hadsizlik demek , kişiye mimli demek kişiye hakaretin başlıca göstergesidir. Karakteri sohbet odalarında bozuk olana ne derseniz anlamaz . Çünkü karakter para ile alınan değil doğarken olandır. Hollanda Sohbet, Chat Odalarında aslen burada böyle olan kişiyi esefle kinar her insana hoş sohbetler dileriz. Hoşça ve arkadaşça kalın.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir