İçeriğe geç

Bedava söyleşi ve Chat Odaları

Bedava söyleşi ve Chat Odaları

İnsanların bir çoğu ve boş vakitlerinde zamanını internet üzerinden sörf yaparak zaman geçirmeye çalışıyor bunlardan bir tanesi de benim. Önceleri sosyal ağ sitelerine, twitter, facebook, instagram şeklinde paylaşım arkadaşlık gibi sitelerde takılmaya çalışıyoruz ve arada video izleyerek zamanımızı öldürmeye kafamıza koyuyorduk. Hemen sonra bir yazılı sistem keşfi yapmış oldum ve orada online kişiler ile karşı karşıya gelmeden yalnız yazışarak söyleşi yapabilecek bir sanal ortamla karşı karşıya kaldım, bu vaziyet beni çok etkiledi, heyecan içinde yeni dostlar ile tanışarak zamanımı burada geçirmeye başladım.

Bu durumu senelerce takip ettim, takıldım ve öğrendim, ben de bu yazılı parasız söyleşi yapabilme sistemini kavrayarak sizlere Tutkusohbet.Net chat sitesini sizlere sunduk. Mirc sisteminde en iyisini yaparak sağlam ve kaliteli ekip arkadaşlarla beraber keyfimızı ortaya koyarak süper bir mekan ile sizlerleyiz. Bedava sohbet ve Chat Odaları artık sizlere en güzel vakitlerinizi geçirmeye hazır.

Ücret Vermeden sohbet

Asla bir ücret ödemeden söyleşi olanakı elde eden bir çok sitelerden en iyisi olduğumuzu iddaa ederek yeni bir ortama katılmanızı şiddet ile tavsiye ediyoruz. Dediğimiz gibi hiç bir şekilde ek bir ücret ödemeden online bay ve kadın dostlar ile chat, muhabbet yaparak İRC sisteminde mirc yaparak daha güzel zaman geçirmenize olanak elde eden sitemiz sizlere gururla imkanlarını sunmaktadır. Ücret vermeden söyleşi olanakı ile en organik duruma gelmeye devam edeceğiz.

Bedava söyleşi ve Chat Odaları

Bedava söyleşi ve Chat Odaları

İRC Yazılı söyleşi

web Relay Chat veya IRC (Türkçe: İnternet Aktarmalı söyleşi), İnternette en çok kullanılan protokollerden bir tanesidir. 1988 senesinde Finlandiya’da Oulu Üniversitesi öğrencisi olan Jarkko Oikarinen tarafınca yazılmıştır.

Türkiye’de maksimum tercih edilen web söyleşi platormu olarak Tutkusohbet.Net bu eskiyi devirmil sistemi yeniden, ilk günkü dünyaya geldiğu gibi sizlerle birlikte olmaya devam edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir